Zastosowanie

Znakowanie jaj

Zastosowane technologie

drukarki
atramentowe
laser
co2
laser
światłowodowy
znakowanie
mikropunktowe
etykietowanie systemy
wizyjne
P & A tto personalizacja mailing drukarki
wiedenbach
- - - - - - - - -

INTREX od wielu lat jest liderem w znakowaniu jaj. Aplikacje na wszystkich rodzajach sortownic dostępnych na rynku, profesjonalny serwis, doradztwo techniczne oraz jakość sprzętu gwarantują doskonałą współpracę. Posiadamy wszystkie odpowiednie certyfikaty umożliwiające zgodne z prawem znakowanie bezpośrednio na skorupkach jaj na terenie Unii Europejskiej.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z naszej najnowszej instalacji:

 

Znakowanie bezpośrednio na skorupkach:

 jajka

W zależności od typu sortownicy proponujemy:

  • Domino A200+ z certyfikowanym atramentem spożywczym symbol 449RD - drukarka maksymalnie czterowierszowa. Możliwe jest połączenie mechaniczne z sortownicami o średniej i małej wydajności, a w niektórych przypadkach połączenie z komputerem sortownicy.

Przykłady sortownic z drukarkami Domino A200+:
o Moba 68, 88.
o Moba 2000.
o Moba 2500 (połączenie elektroniczne - możliwość bezpośredniego wyboru 16 tekstów z komputera sortownicy).
o Pakowaczki Mopack

Więcej o A200+

  • Domino A420 i-Tech w wersji Egg Coder z certyfikowanym atramentem spożywczym. Najnowocześniejsza
    i najoszczędniejsza drukarka na rynku. Istnieje możliwość elektronicznego połączenia drukarki z sortownicą umożliwiające sterownie jednym lub kilkoma urządzeniami bezpośrednio z komputera sortownicy. Współpracuje z większością elektronicznych sortownic typu Moba Omnia.

Przykłady sortownic:
o Moba Omnia 80, 125, 170, 250, 330, 550
o Moba 4000, 5000, 8000
o Staalkat ECM 250, 360, 450

Więcej o A420 i-Tech 

Znakowanie / etykietowanie na opakowaniach zbiorczych:

  • Domino Seria G to skuteczna metoda druku atramentowego wykorzystująca technologię HP, przeznaczona do drukowania tekstu, kodów kreskowych oraz grafiki na powierzchniach porowatych bądź powlekanych - wytłaczanka 10/12/2x6. Technologia Serii G oferuje to, co najlepsze na rynku - opatentowaną kombinację głowicy i atramentu TIJ (Thermal Ink Jet), pozwalającą uzyskać szybkie schnięcie i znakomitą odporność na ścieranie. Drukarki te mogą być połączone bezpośrednio z sortownicą lub sterowane za pomocą dedykowanego oprogramowania.
 
 
 
 
 
  • Domino Seria M, czyli etykietujemy wytłaczanki bezpośrednio na sortownicy. Nanoszenie dokładnych informacji i naklejanie etykiet zapewnia maksimum produktywności, zmienności i opłacalności. Szeroka oferta urządzeń drukująco-etykietujących Domino daje możliwość naklejania etykiet w każdy sposób: od frontu, z boku, przez krawędź, na górze, na spodzie lub z tyłu produktu. Pozwala to na łatwą adaptację całego zestawu do potrzeb produkcyjnej. Ponadto szybka i prosta wymiana materiałów zapewni ciągłość produkcji
    i łatwość eksploatacji. 

Więcej o serii M 

Zobacz film: