Klub biegacza intrex

KLUB BIEGACZA

Nazwa Klub Biegacza INTREX po raz pierwszy na listach startowych pojawiła się w 2008 roku. W Biegu Trzech Jezior w Trzemesznie wzięły wówczas udział 4 osoby: Krzysztof Czerski, Kuba Dymek, Mieczysław Karkowski i Marcin Wolny. Pomysł wspólnego biegania pod szyldem INTREX od razu przypadł do gustu Pani Dyrektor Generalnej Katarzynie Augustyniak i już po kilku tygodniach KB INTREX wystartował w kolejnej imprezie, 12-godzinnym Podziemnym Biegu Sztafetowym. Szybko dołączyli do nas kolejni amatorzy biegania oraz pojawiły się klubowe koszulki, dzięki którym staliśmy się coraz bardziej rozpoznawalni na ogólnopolskiej arenie biegowej.
Dziś KB INTREX to ogromna siła biegowa widoczna na wielu polskich i europejskich trasach biegowych, od szybkich, asfaltowych 5 km po wymagające górskie ultramaratony na dystansach 100 km i więcej.

Maraton Dubaj

Maraton Dubaj

 

 

 

 

Klub Biegacza INTREX podbija Dubaj.

W ubiegły weekend nasz reprezentant – Krzysztof Czerski, wystartował w maratonie w Dubaju.

Trasę w pełnym sło Czytaj >

KB INTREX "Pobiegnij dla WOŚP"

KB INTREX "Pobiegnij dla WOŚP"

 

14 stycznia biegacze z firmy INTREX wsparli 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poprzez udział w akcji „Pobiegnij dla WOŚP” organizowanej przez grupę Tarnowo Podgórne Biega. Z Czytaj >

Czytaj więcej